Portfolio

Stranica je u fazi dorade. Možete pogledati tekstulani i linkovani prikaz dosadašnjih radova.

Radovi u toku:

Izrada web sajta za Cavon d.o.o. Zrenjanin

Izrada web sajta za Art Concept Zrenjanin

Izrada novog web sajta za Srednju stručnu školu "Krug", Novi Sad - www.krug.edu.rs

Izrada web prodavnice - Agrotehnika d.o.o. - Agrotehnika.rs

 

Portfolio:

Srednja medicinska škola "Dositej Obradović", Novi Sad - www.dositejobradovicns.edu.rs

Knjižara Novosti - novosti.in.rs

Soul Well Now - soulwellnow.com 

Fokus Deutsch NS - fokus-deutsch.edu.rs

SEO optimizacija i analiza - grckainfo.com

Mammas Food doo (Pekara Jefta) - mammasfood.rs

Auto-moto tehnički centar "Petar Drapšin" Zrenjanin - automototc.co.rs (U toku su dodatni radovi na sajtu)

DOO Intergradnja GIK Banat - intergradnjagikbanat.com

IT škola računara it-skola.it-marketing.rs

Demokratska stranka Zrenjanin - dszrenjanin.org.rs

Poslovni Inkubator Zrenjanin - biz-zr.co.rs (u fazi redizajna)

Mapa Zrenjanina - mapazrenjanina.com

Zrenjanin Online - zrenjaninonline.info

Lazaro - lazaro.co.rs

Walltrek - http://www.walltrek.com/ - Konverzija iz Wordpress-a u PHP sajt

Mesna zajednica "Centar" - mzcentarzr.org (privremeno offline)

Felna DOO - felna.co.rs

Altius NBIN - altiusnbin.it-marketing.rs

Hidroprojekt Zrenjanin - hidroprojektzr.rs

Salvus DOO - Salvus.rs

Electro Control - electro-control.co.rs

Mesna zajednica "Botoš" - botos.org.rs

Vizura Invent revizija - vizura.co.rs

Spaso Repac Kikinda - spasorepac.com

 

Prethodni projekti:

Grad Zrenjanin - gradzrenjanin.org.rs

Banat.org.rs

ABC Traduzioni

Bagljaš (Mesne zajednice "Veljko Vlahović" i "Sonja Marinković" Zrenjanin)

Opšte udruženje advokata Zrenjanina OUAZR

Android info

Animal health Kikinda

Smart Mobile Marketing

Eko Tok Zrenjanin

Farkaš Pehari

Farkaš Trans Travel

Focus Language Centre

Grid

Herbalife nezavisni distributer

Vinkit

Mesna zajednica "Sava Kovačević" Zrenjanin

Igor Salak

Ivy sistem benefita

Javna agencija za poljoprivredu i malu privredu Kikinda

Zrenjaninsko - zrenjaninsko.rs

Klub demokratske omladine Zrenjanin

Naftagas Euromont

Parkour 023

Profins DOO

Temptations medicinske uniforme

Teniski klub Galeb

Zelena Revolucija

Zrenjaninski Zavičajac

Mesna zajednica "Zeleno Polje" Zrenjanin

Pokret Napred Banat

Дизайн :